Mistrem České republiky Amatérů se stává Jakub Vojta

12.05.2024 15:52 | Turnaje

První místo, potlesk v sále, pohár a 60 000 kč si z Hluku zaslouženě odváží Jakub Vojta! Na druhém místě skončil sympaťák a kamarád ze Slovenska Martin Chlpík a třetím je domácí borec Jožka Mudrák! Všem gratulujeme!

1x 281x Petr Koutný

MČR Amatérů po sedmi kolech

11.05.2024 07:20 | Turnaje

Po sedmi kolech se do vedení dostává Jakub Vojta s 6,5/7 a hned za ním jsou tři hráči se šesti body a těmi jsou Vít Vilímek, David Hák a Martin Solcan. Dnes nás čeká předposlední kolo a bleskový turnaj.

4x 2573x Petr Koutný

Mistrovství ČR Amatérů v polovině + simultánka s RC

10.05.2024 07:13 | Turnaje

V polovině turnaje jsou na tom průběžně nejlépe Jožka Mudrák a Vít Vilímek. Oba mají 5/5 a dnes budou hrát spolu. Hned v zápětí jsou čtyři hráči s 4,5/5 a vedoucí tandem se snaží dostihnout i skupinka patnácti hráčů s 4/5. Závěr bude patří mistrům.

2x 2126x Petr Koutný

Mistrem ČR v rapid šachu Amatérů 2024 je Jakub Vojta

09.05.2024 06:13 | Turnaje

Jakub Vojta ovládnul mistrovství ČR v rapid šachu do 2300 a stal se mistrem ČR! Na druhém místě skončil Ryszard Kasperek a na třetím Stanislav Stárek. Obhájce loňských titulů Vlasta Babula ml. skončil na devátém místě. V turnaji hrálo 209 hráčů a hráček.