Krajskými přeborníky Burdalev, Slepánková, Šnorek, Pavlík, Zuziak, Dvořáková a Dumková

Šachový klub Duras BVK Královo Pole uspořádal ve spolupráci s Jihomoravským šachovým svazem a Sokolem Brno – Řečkovice již 16. ročník šachového festivalu Open Duras BVK. Hrálo se v termínu 25.6. – 3.7.2016 a podobně jako loni se hrály dva turnaje. Těch se zúčastnilo celkem 84 hráčů (A turnaj 47 hráčů, B turnaj 37 hráčů). A turnaj se zápočtem na FRL byl současně přeborem JMŠS v kategoriích muži, ženy, senioři, H18, H20, D18 a D20, B turnaj pak hlavně příležitostí pro mladé či začínající šachisty. 

Prozatím k dispozici zveřejňujeme přehled oceněných, článek bude doplněn v průběhu týdne.

Výsledky turnaje A - http://chess-results.com/tnr218151.aspx?lan=5

Výsledky turnaje B - http://chess-results.com/Tnr218152.aspx?lan=5

Přehrávač partií - http://cloudserver.chessbase.com/MjkzMTk=/replay.html

Fotogalerie - http://skduras.rajce.idnes.cz/

Open A (47 účastníků)

1. FM Burdalev Kirill (Šachový klub Lokomotiva Brno, z.s.)

2. Šnorek Milan (Šachový klub Lokomotiva Brno, z.s.)

3. IM Vyskočil Neklan (ŠK Duras BVK)

4. Slepánková Radka (Sportovní klub Vyškov, z.s.)

5. Fojtík Tomáš (ŠK GARDE Lipovec)

KP - muži

1. FM Burdalev Kirill (Šachový klub Lokomotiva Brno, z.s.)

2. Šnorek Milan (Šachový klub Lokomotiva Brno, z.s.)

3. IM Vyskočil Neklan (ŠK Duras BVK)

KP – ženy

1. Slepánková Radka (Sportovní klub Vyškov, z.s.)

2. Dumková Daniela (Šachy Zastávka)

3. Dvořáková Olga (Spartak Adamov)

KP senioři

1. Šnorek Milan (Šachový klub Lokomotiva Brno, z.s.)

2. Majer Jiří (ŠK Kuřim, z.s.)

3. Spodný Josef (ŠK 64 Brno)

KP - H18

1. Pavlík Vladimír (ŠK Kuřim, z.s.)

2. Daněk Daniel (ŠK Duras BVK)

3. Němec David (ŠK Kuřim, z.s.)

KP - H20

1. Zuziak Petr (ŠK Duras BVK)

2. Pavlík Vladimír (ŠK Kuřim, z.s.)

3. Hrůza Dominik (Šachový klub Lokomotiva Brno, z.s.)

KP – D18

1. Dvořáková Olga (Spartak Adamov)

2. Kocí Tereza (Šachový klub Lokomotiva Brno, z.s.)

KP – D20

1. Dumková Daniela (Šachy Zastávka)

2. Dvořáková Olga (Spartak Adamov)

3. Kocí Tereza (Šachový klub Lokomotiva Brno, z.s.)

Elo do 2000: 1. Slepánková Radka (Sportovní klub Vyškov, z.s.)
Elo do 2200: 1. Šnorek Milan (Šachový klub Lokomotiva Brno, z.s.)
Senior: 1. Šnorek Milan (Šachový klub Lokomotiva Brno, z.s.)
Dorostenec: 1. Hrůza Dominik (Šachový klub Lokomotiva Brno, z.s.)
Žák: 1. Pavlík Vladimír (ŠK Kuřim, z.s.)
Žena: 1. Slepánková Radka (Sportovní klub Vyškov, z.s.)

Cena v kategorii nejlepší hráč bez FIDE Ela nebyla udělena (nutná účast min. 5 hráčů/hráček).

Open B (37 účastníků)

1. Krupica Pavel (ŠK Kuřim, z.s.)
2. Novák Jaromír (ŠK Lokomotiva Brno, z.s.)
3. Richterová Julie (Šachy Zastávka)

Elo do 1400:

1. Dvořák Tomáš (ŠK Duras BVK)
2. Prokop Martin (ŠK Kuřim, z.s.)
3. Ivanov Mikhail (ŠK Duras BVK)

Elo do 1600: 1. Richterová Julie (Šachy Zastávka)
Elo do 1800: 1. Richterová Julie (Šachy Zastávka)
Senior: 1. Novák Jaromír (ŠK Lokomotiva Brno, z.s.)
Žena: 1. Richterová Julie (Šachy Zastávka)
Žák: 1. Richterová Julie (Šachy Zastávka)

Cena v kategorii dorostenec nebyla udělena (nutná účast min. 5 hráčů/hráček).

 

 

 

 

Add comment


Security code
Refresh