Pásci opět na scéně, tradice pokračuje na Bowlingu Brno!

Po delší odmlce, zapříčiněné především Covidem-19, se po dohodě s Vlastíkem Chládkem Pásci opět rozběhnou, a to po prázdninách na Bowlingu Brno! Datem konání bude sobota 5. září 2020, čas od 9.30. Udrží se tedy tradiční první sobota v měsíci, čas posouváme proti minulosti o půl hodiny zpět. A jaké další změny vás čekají?

 

Pasci BB salonek

Salonek BB

Především to bude zcela nové prostředí. Veselou čajovnu nyní vystřídá salonek Bowlingu Brno, který již mnozí z vás znají z extraligových domácích zápasů Durasu a Moravské Slavie. Místnost je velmi pěkná, prostorná a vejde se do ní minimálně 40 hráčů. Součástí je také velkorysá venkovní terasa, která je příjemným místem pro relaxaci, konzumaci jídel a pití či možnosti zahrát si šachy s velkými venkovními figurami.

Pasci BB terasa

Velké šachy na terase

Turnaje se budou hrát se zcela novými šachovými soupravami Staunton 7 a s digitálními hodinami DGT 2010. Systém hry zůstane stejný jako v minulosti, tedy bude se hrát podle počtu zúčastněných buď každý s každým nebo švýcarským způsobem na 11-15 kol. Tempo hry bude volitelné, tedy podle hlasování u prezence buď 2x 5 minut nebo 2x3 minuty + 2 vteřiny / tah. Vklad do turnaje ponecháme v předchozí výši 80 Kč na hráče s tím, že veškeré vklady budou použity do cen. Vyloučeno není ani pořádání turnaje se zápočtem na FIDE Blitz Elo, nicméně chceme dát turnaji čas a myšlenku realizovat až s případnou vyšší účastí.

Pasci BB souprava

Šachová souprava Staunton 7 s hodinami DGT 2010

A pro ty z vás, kdož prostředí Bowlingu Brno (jinak stavby roku 2018) ještě neznáte, připomínám možnosti zahrání si bowlingu (20 drah!), zcela unikátního Adventure golfu (2x 18 jamek - hřiště Adam a hřiště Eva) nebo plážového volejbalu.

Pasci BB AG

Adventure golf

No a pokud během her nebo po nich vyhládnete, nabízí BB velmi kvalitní, tzv. zážitkovou gastronomii, kde si můžete vybrat jídla ze zcela čerstvých surovin. Pro řidiče je pak dobrou zprávou, že BB nabízí velké množství parkovacích míst.

Pasci BB parking 

To všechno na vás tedy čeká, pokud si najdete čas strávit první sobotu v měsíci na tomto výjimečném místě.

Pasci BB socha

Místo : Bowling Brno, Líšeňská 80
Kdy : sobota 5. září 2020 od 9.30
Startovné : jednotné 80 Kč
Ceny : rozdělíme vše, co vybereme
Systém hry : 2x5 min nebo 2x3 minuty + 2 vteřiny / tah – dle hlasování u prezence
každý s každým nebo švýcar na 11 - 15 kol
Web: CHESS TEAM BRNO
Přihlášky: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.; 774 256 842; Facebook; na místě do naplnění kapacity 48 míst

 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit