Turnaj smíšených dvojic

Šachový klub Duras a Bowling Brno, za podpory Ing. Vlastimila Chládka, Top Moravia Health s.r.o., Továrek, Horký a partneři, advokátní kancelář, s.r.o. a Mgr. Michala Vávry, pořádají 2. ročník turnaje SMÍŠENÝCH DVOJIC.

Propozice
Článek o 1. ročníku
Výsledky 1. ročníku

V 1. ročníku, který se odehrál na Den studentstva 17. listopadu 2021, se turnaje zúčastnilo 33 párů. Do salonku na BB nebylo jednoduché tyto páry vměstnat, a proto jsme se letos rozhodli dát šanci k rozšíření uskutečněním turnaje v červnovém termínu. Při dobrém počasí bude totiž možné využít části rozlehlé venkovní terasy, takže by zde v ideálním případě mohlo hrát asi 10 párů, tedy v součtu se salonkem asi 40 párů.

SD 2021 2

Smyslem a hlavní myšlenkou je přilákat na turnaj ženy, kterých se turnajů účastní spíše pomálu a rovněž tak naplnit zajímavý společenský rozměr. Ženy zde budou mít svým způsobem výhodu, protože se muži bez nich neobejdou. Turnaj se uskuteční v krásných prostorách Bowlingu Brno v Líšni, kde je kromě šachů možné vyzkoušet BOWLING na 20 profesionálních drahách, BEACH VOLEJBAL nebo pozoruhodný ADVENTURE GOLF. Ten sestává ze tří 18 jamkových hřišť, přičemž názvy prvních dvou hřišť Eva a Adam mohou být zajímavou symbolikou pro pořádání tohoto šachového klání. Nedílnou součástí tohoto místa je gastronomie, kterou si v dobrém poměru kvalita - cena můžete vychutnat jak uvnitř, tak v případě dobrého počasí na již zmíněné venkovní terase.

Místo : Bowling Brno, Líšeňská 80
Kdy : neděle 4. června 2023 od 10.00 (prezence do 9.30!)
Startovné : 300 Kč na družstvo
Ceny : finanční (celkem 15.000 Kč, 1. cena 5.000 Kč) a věcné pro nejlepší v kategoriích a další účastníky
Tempo hry : 2× 10 minut + 5 vteřin / tah
Systém: švýcarský na 9 kol
Přihlášky: Neklan Vyskočil - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.; 774 256 842 - do naplnění kapacity

1) Prosím všechny přihlášené páry, aby mně v případě odhlášení daly tuto skutečnost najevo s dostatečným předstihem. Šanci poté mohou dostat další dvojice.
2) Akce se bude natáčet pro Českou televizi, zvolte proto vhodný oděv.
3) Přepošlete prosím zprávu svým partnerům, nemám kontakty na všechny účastníky.
4) A dobrá zpráva na konec - ceny obdrží velká většina přihlášených párů.