Extraligový víkend v Brně za dveřmi, do Líšně přijede extraligový lídr Výstaviště Lysá nad Labem!

V Praze může být sice blaze, ovšem v lednovém třetím extraligovém víkendu to pro Brňany stoprocentně neplatilo. Zatímco my jsme vyšli z měření sil s Unichesem "A" (6 : 2 pro Pražany) a Novým Borem (1,5 : 6,5) naprázdno, Morenda dokázala v nedělním vyrovnaném duelu těsně udolat Unichess "A" (4,5 : 3,5, za stavu 4 : 3 udržel remízu IM Petr Pisk) a po třech remízách se tak dočkala prvního vítězství. To ji posunulo na naši úroveň, takže před nynějším čtvrtým dvojkolem je dálkový souboj o krále Brna opět otevřený.

Výsledky naleznete tradičně na chess-results a stránkách ŠSČR, naladit můžete také online přenos. Extraligové novinky, zprávy či komentáře z pohledu našeho týmu můžete nalézt v záložce Extraliga 2018-2019.

Extraliga 1819 tabulka 6

A protože čtvrté dvojkolo je na pořadu již právě tento víkend, vězte, že do líšenského Bowlingu Brno přijede nabitý a momentálně vedoucí extraligový tým z Lysé nad Labem, který po historickém vítězství nad Novým Borem a minule zvládnutému klíčovému souboji s tehdy vedoucími Pardubicemi, cítí šanci na historický titul. Zda se tyto plány podaří alespoň částečně zhatit některému z brněnských týmů, je otázkou a současně možným lákadlem pro všechny naše fanoušky, stejně jako možnost sledovat kvalitní a napínavé šachové boje. Pro oba brněnské týmy budou rovněž důležité souboje s béčkem pražského Unichessu, v nichž půjde o posílení extraligového příslušenství pro příští sezónu.

Místo: Bowling Brno, Líšeňská 80 (majitel Ing. Vlastimil Chládek)
Doprava MHD:
tram 8 - Hlavní nádraží - Líšeňská, poté pod most a nahoru (cca 3 minuty)
tram 12 - Hlavní nádraží - Julánov (konečná), poté pěšky do kopce nahoru (cca 500 metrů)
bus 58, 78 x 27 - Stará Osada - Malá Klajdovka, pěšky zpět (cca 300 metrů)

Program:

Sobota 9.2.2019, 7. kolo, 14.00 - 20.00:
Duras BVK Královo Pole - Výstaviště Lysá nad Labem
Moravská Slavia Brno - Unichess"B"

Neděle 10.2.2019, 8. kolo, 10.00 - 16.00:
Unichess "B" - Duras BVK Královo Pole
Výstaviště Lysá nad Labem - Moravská Slavia Brno

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit